TARİHÇEMİZ

YENİLİKÇİ ! ИННОВАЦИОННАЯ! INNOVATIVE!
MODERN ! СОВРЕМЕННАЯ! MODERN!
DEĞİŞMEYEN KALİTE ! КАЧЕСТВО БЕЗ ИЗМЕНЕНИЯ! QUALITY WITHOUT CHANGING!

Cumino kids wear 2012 senesinde Bursa’da kurulmuş olup bebe / çocuk konfeksiyonu imalatı yapan firmalara ar-ge hizmeti vererek sektöründe adından söz ettirmiştir. 2014 yılında yeni yapılanması ile birlikte kendi markası adı altında üretim ve satış faaliyetlerine başlayarak 0-12 yaş çocuk dış giyim üretim ve ihracatı yapan üretici firma konumuna gelmiştir.

Firmanın olmazsa olmazı farklı olmak, sezon trendlerini belirlemek, bunu yaparken de rahatlık ve kaliteyi en üst seviyede tutmak... Kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde sektöründe tanınmış ve bu ilkeden asla vazgeçmemiştir.

Amacımız moda olanı en güzel haliyle hayata geçirirken, sağlıklı kumaşlarla sağlıklı ve rahat kıyafetler üreterek anne ve çocukların vazgeçilmezi olmak... kaliteli hizmet zamanında teslim ve her kesime hitap edebilecek uygun fiyatlarıyla, başarının teminatı ‘yenilik ve kalite’ presibini unutumadan başarılarını devam ettirmektir.

Cumino Kids wear Bursa vişne Ticaret bölgesinde üretim ve satış faaliyetine devam etmektedir.

0 bin +
Kayıtlı Kullanıcı
0 +
Günlük Online İşlem
0 bin +
Günlük Ziyaretçi
0 bin +
Stok

Top 6 ÜLKE

  • Müşterilerimizin taleplerinin karşılanmasını garanti eden tüm ürünlerimizin büyük miktarlarda stokunu depolarız. Bu aynı zamanda mümkün olan en iyi hizmeti sağlamada güvenilirliğimizi ve kararlılığımızı da doğrular.
  • Yüksek kaliteli ürünleri çok rekabetçi fiyatlarla temin ederek müşteri memnuniyetini ve değerini sağlamayı hedefliyoruz.
MERAK ETTİĞİNİZ HERŞEY İÇİN ÇEKİNMEYİN